Laskomex
Nowe spojrzenie na bezpieczeństwo

Nowe produkty firmy Laskomex

Nowe panele zewnętrzne do domofonów cyfrowych.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zamierzamy wprowadzić do sprzedaży nowe modele paneli zewnętrznych do naszych domofonów cyfrowych CD-2502 i CD-3100.

Nowe panele wykonane będą z blachy cynkowanej, pokrytej farbą proszkową. Wyróżniać je będzie uniwersalna konstrukcja,dzięki której te same kasety zewnętrzne będzie można stosować zarówno w systemach audio, jak i wideo. Panele będą posiadać otwór i mocowanie umożliwiające montaż modułu kamery, gdzie w wersji audio otwór kamery będzie zaślepiony. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, to w dowolnym momencie będzie można zamontować w panelu moduł kamery KAM-3.

Moduł KAM-3 jest podobny w konstrukcji do obecnego modułu KAM-2 i docelowo będzie stosowany we wszystkich panelach przeznaczonych do wersji wideo. Pozwala on na regulację położenia kamery, dzięki czemu jej ustawienie można skonfigurować do warunków, w jakich panel zewnętrzny został zamontowany i w jakich pracuje. Oprócz tego w nowych modelach montowany będzie czytnik kluczy zbliżeniowych RFID oraz czytnik dotykowych kluczy iButton. W panelach wykorzystana zostanie klawiatura z podświetleniem.

Panel zewntrzny z moduem KAM-3Panel zewntrzny z moduem KAM-3Panel zewntrzny z moduem KAM-3

Nowy zestaw do programowania domofonu przy pomocy komputera PC (ISD-02A)

Nowy zestaw do programowania domofonu przy pomocy komputera powstał, aby zapewnić możliwość pracy interfejsu z systemami Microsoft Windows Vista i Microsoft Windows7.

W 2011r. firma Laskomex wprowadziła na rynek zestaw do programowania domofonów z interfejsem ISD-02. Zestaw ten bardzo szybko został doceniony przez instalatorów, ciesząc się dużym uznaniem wśród użytkowników. Rozwiązania konstrukcyjne przyjęte podczas projektowania urządzenia oraz ograniczenia licencyjne spowodowały, że interfejs działał poprawnie wyłącznie pod systemami Linux i Windows XP.

Firma Laskomex zdecydowała się na rozszerzenie funkcjonalności na systemy Windows Vista i Windows 7 przez wprowadzenie nowego interfejsu ISD-02A, którego konstrukcja zapewnia prawidłowe działanie pod każdym z wymienionych systemów operacyjnych.

Zestaw do programowania domofonw ISD-02AZestaw do programowania domofonw ISD-02AZestaw do programowania domofonw ISD-02A[POWRÓT]
NEWSLETTER

JEŻELI CHCESZ BYĆ REGULARNIE POWIADAMIANY O NASZYCH PROMOCJACH I SZKOLENIACH ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER...Copyright Laskomex © 1999-2021

Ta strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w Polityce prywatności.