Laskomex
Nowe spojrzenie na bezpieczeństwo

O NAS

MISJA FIRMY LASKOMEX

Jednoczenie i rozwój społeczny jako nowe spojrzenie na bezpieczeństwo.
Współdziałanie szansą na sukces.

WIZJA FIRMY

Przedsiębiorstwo przyszłości jako samorządna organizacja twórczych zespołów działających efektywnie w celu harmonijnego rozwoju.

STRATEGIA

Rozwój oraz doskonalenie relacji międzyludzkich i społecznych w oparciu o technologię uniwersalnego kierowania w tym konsensus.

INFORMACJE O FIRMIE

Firma Laskomex to jeden z największych polskich producentów systemów domofonowych. Obszar działalności firmy obejmuje kilkanaście krajów na całym świecie. Wśród partnerów znajdują się firmy z całej Europy, w tym m.in.z Rosji, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Białorusi, Słowacji, Czech, Hiszpanii, Niemiec i Francji.

Firma Laskomex istnieje od 1985r. Od początku swojej działalności nastawiona była na wykorzystanie zaawansowanych technologii oraz tworzenie własnych, innowacyjnych rozwiązań. Firma rozpoczynała swoją działalność jako producent profesjonalnych systemów mikroprocesorowych znajdujących zastosowanie głównie w procesach przemysłowych. Produkowane w tym okresie urządzenia wykorzystywane były między innymi w przemyśle lotniczym i fonograficznym. W 1991 roku wyprodukowane zostały pierwsze unifony i bramofony do systemów domofonowych.

Doświadczenia firmy w dziedzinie projektowania i produkcji systemów mikroprocesorowych zaowocowały opracowaniem innowacyjnego, cyfrowego systemu domofonowego. Wprowadzony do sprzedaży w 1995 roku odnosi sukcesy do dziś zarówno na rynku krajowym, jak i na rynkach zagranicznych. Między innymi dzięki współpracy z zagranicznymi partnerami opracowane zostały nowe modele unifonów, a firma Laskomex stała się w Polsce liderem pod względem ilości oferowanych modeli. Od 1996 roku firma Laskomex współpracuje z producentem elektrozaczepów, hiszpańską firmą Openers&Closers. Obecnie jest jej wyłącznym przedstawicielem w Polsce.

Dziś firma Laskomex posiada na swoim koncie ponad 30 letnie doświadczenie, liczne wyróżnienia i stabilną pozycję na rynku. Produkowane przez nas urządzenia zabezpieczają domy jednorodzinne, obiekty użyteczności publicznej i osiedla mieszkaniowe w wielu krajach na całym świecie.Copyright Laskomex © 1999-2021

Ta strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w Polityce prywatności.