Laskomex
Nowe spojrzenie na bezpieczeństwo

O NAS

PRACA

rekrutacja

Kim jesteśmy?

Laskomex PPUH jest krajowym liderem w branży bezpieczeństwa. Nasze produkty są obecne w całej Europie. Do biznesu podchodzimy w sposób nowoczesny, a zarazem czujemy się odpowiedzialni za otoczenie zewnętrzne i wewnętrzne. Pracowników traktujemy jak partnerów i wspólnie dążymy do ciągłego rozwoju. Wartości, które promujemy to przede wszystkim inicjatywa, odpowiedzialność, dyscyplina i stałość. Tworzymy dynamiczne, pełne wyzwań środowisko pracy, w którym realizujemy długofalowe cele i rozwijamy talenty.

Kogo poszukujemy?

Szukamy osób zaangażowanych, które chcą się rozwijać, mają szerokie horyzonty i otwarty światopogląd. Jeżeli nie boisz się podejmowania nowych wyzwań, rozwiązywania niestandardowych problemów i poszerzania swojej wiedzy, to nie ma dla nas znaczenia ile masz lat. Dołącz do naszego zespołu!

Jak wygląda rekrutacja?

Zarządzanie zasobami ludzkimi jest dla nas procesem o znaczeniu strategicznym. Dlatego też właściwy dobór kadr jest dla nas tak ważny. Rekrutacja składa się z kilku etapów, w czasie których dokładnie zbadamy Twoje predyspozycje zawodowe i osobowościowe. Możliwe, że będziesz musiał rozwiązać zadania testowe lub wykazać się umiejętnościami praktycznymi. Będziesz uczestnikiem kilku rozmów kwalifikacyjnych prowadzonych przez nasz zespół rekrutacyjny. Naszą firmę traktujemy jak rodzinę, dlatego chcemy dobrze poznać osoby, które zapraszamy pod nasz dach.

Co dalej?

Po okresie rekrutacji następuje 3 miesięczny okres adaptacyjny, w czasie którego chcemy ułatwić Ci wejście w nowe środowisko pracy. W tym okresie możesz w praktyce poczuć jak bardzo praca z nami odpowiada Twoim oczekiwaniom. My w tym czasie pomożemy Ci znaleźć miejsce w organizacji, które będzie najbardziej odpowiadało Twoim predyspozycjom.

Co oferujemy?

  • Interesującą pracę pełną wyzwań.
  • Dynamiczne środowisko stymulujące do ciągłego rozwoju.
  • Przyjazną atmosferę pracy tworzoną przez ludzi, dla których najważniejsze są relacje.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (możliwe inne formy w zależności od potrzeb kandydata).
  • Możliwość dofinansowania / refundacji kosztów szkoleń lub studiów.

Zgłoszenie CV

Aplikacje (CV, ew. list motywacyjny i referencje) prosimy o przesyłać na adres e-mailowy: rekrutacja@laskomex.com.pl w temacie maila podając nazwę stanowiska, a w treści dopisek "zgłoszenie ze strony www".

Aktualnie prowadzimy nabór na stanowiska:Copyright Laskomex © 1999-2021

Ta strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w Polityce prywatności.