Laskomex
Nowe spojrzenie na bezpieczeństwo

I po Hop do Szkoły!

W ostatnią sobotę po raz kolejny wzięliśmy udział w organizowanym przez RSM Bawełna rodzinnym festynie Hop do Szkoły. Jak na końcówkę lata pogoda zdecydowanie dopisała, dzięki czemu wiele osób zdecydowało się wziąć udział w pikniku.

Była scena koncertowa oraz wiele ciekawych stoisk, wśród których znalazło się również i nasze. Przygotowaliśmy na nim sporo atrakcji dla najmłodszych, a także tych trochę starszych. Dzieci mogły wziąć udział w dwóch konkursach – dla bardziej kreatywnych czekało zadanie rysunkowe z pokazaniem jak mógłby wyglądać domofon przyszłości, a dla tych lubiących inne wyzwania przygotowaliśmy zestawy puzzli do układania na czas.

Ponadto była z nami fotobudka, gdzie można było wykonać pamiątkowe zdjęcie. Starsi mogli zapoznać się z aktualną ofertą naszego sprzętu, oraz dowiedzieć czegoś więcej o zdrowym stylu życia – chociażby z broszur stworzonych w naszej firmie.

Prezentowaliśmy również ogłoszenia o prace (z którymi można zapoznać się również na naszej stronie: http://www.laskomex.com.pl/kariera.php).

Serdecznie dziękujemy zarządowi spółdzielni za zaproszenie – oraz za możliwość przeprowadzenia konkursów i ogłoszenie wyników na dużej scenie. To dla nas zaszczyt móc pojawić się na tak dobrze zorganizowanej i ciekawej imprezie. Już nie możemy się doczekać przyszłorocznej edycji!


Galeria fotografii z imprezy

Festyn Festyn Festyn

Festyn Festyn Festyn

Festyn Festyn Festyn

Festyn Festyn FestynNEWSLETTER

JEŻELI CHCESZ BYĆ REGULARNIE POWIADAMIANY O NASZYCH PROMOCJACH I SZKOLENIACH ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER...Copyright Laskomex © 1999-2021

Ta strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w Polityce prywatności.