Laskomex
Nowe spojrzenie na bezpieczeństwo

PROCEDURA INSTALACYJNA.

Procedura instalacyjna umożliwia łatwe uruchomienie systemu domofonowego. Głównym zadaniem procedury jest ograniczenie czasu i środków niezbędnych do sprawdzenia poprawności działania zainstalowanych unifonów i monitorów.

  • W pierwszej fazie montażu domofonu instalator wykonuje instalację elektryczną, niezbędną do połączenia elementów domofonu.
  • W drugiej fazie montuje panel zewnętrzny, kasetę elektroniki i zasilacz oraz sprawdza, czy urządzenia te funkcjonują prawidłowo.
  • W trzeciej fazie przystępuje do podłączenia i sprawdzenia unifonów (monitorów).

Tu z pomocą przychodzi procedura instalacyjna. Po włączeniu procedury instalator może montować unifony lub monitory w kolejnych mieszkaniach, ustawić w nich (indywidualnie) ton wywołania i głośność, a następnie sprawdzić, czy działają poprawnie. Nie potrzebuje do tego pomocnika, który wybierał by numery mieszkań z klawiatury domofonu, jak to ma miejsce w domofonach analogowych. Po podłączeniu unifonu instalator wciska na chwilę przycisk elektrozaczepu, a centrala wyszukuje testowany unifon, a następnie do niego dzwoni. Instalator może sprawdzić poprawność działania torów akustycznych a następnie może ustawić głośność i ton wywołania. Wybrane nastawy zostaną zapamiętane po odłożeniu słuchawki unifonu.

Procedura instalacyjna dostępna jest w domofonach CD-3100 i CD-2502.

Szczegółowy opis działania procedury instalacyjnej znajduje się w instrukcji obsługi domofonu cyfrowego CD-2502..[POWRÓT]

Copyright Laskomex © 1999-2021

Ta strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w Polityce prywatności.