Laskomex
Nowe spojrzenie na bezpieczeństwo

WYKONANIE INDYWIDUALNYCH NADRUKÓW.nadruki na panelach

Oferujemy Państwu usługę polegającą na umieszczeniu na panelach zewnętrznych dodatkowych informacji takich jak nazwa spółdzielni, adres posesji czy telefon serwisowy do instalatora. Nadruki wykonywane są techniką laserową na panelach ze stali nierdzewnej. Nadruki nanoszone są trwale metodą wypalania laserem i ich usunięcie jest niemożliwe.

Dzięki umieszczeniu dodatkowych informacji panele zyskują niepowtarzalny wygląd, wyróżniający je zewnętrznie spośród innych. Oprócz funkcji informacyjnej, umieszczenie nadruku z nazwą spółdzielni, adresem lub telefonem stanowi również formą zabezpieczenia panela przed kradzieżą, skutecznie zniechęcając potencjalnych złodziei do takich prób.

Procedura zamówienia indywidualnych nadruków wygląda następująco:

  • Złożenie zamówienia na panel zewnętrzny z dodatkowym nadrukiem i przesłanie informacji, jaka ma zostać na nim umieszczona. Informację tą należy przesłać na mail handel@laskomex.com.pl
  • W firmie Laskomex zostaną przygotowane minimum 3 propozycje i przesłane do akceptacji
  • Po wybraniu jednej z propozycji przystępujemy do realizacji zamówienia. O wyborze należy poinformować naszą firmę odpowiadając na maila z przesłaną przez nas propozycją.

Innym rozwiązaniem jest własny projekt nadruku. Projekt ten należy wykonać na załączonym przez nas szablonie, pod konkretny model panela zewnętrznego.

Własne nadruki należy umieścić w taki sposób, aby nie nakładały się one na logo firmy Laskomex i instrukcję korzystania z domofonu (elementy te są stałe i nie mogą być zmieniane). Do odczytania, wykonania i zapisania projektu niezbędny jest program CorelDraw. Przed wysłaniem bezwzględnie należy zamienić tekst na krzywe, zaznaczając każdą ramkę tekstową i wciskając kombinację klawiszy CTRL+Q; Wykonany projekt należy przesłać na adres panel@laskomex.com.pl. Projekt zostanie przez nas sprawdzony a jego realizacja nastąpi po akceptacji projektu i potwierdzeniu zamówienia.

projekt w CDRdla paneli zewnętrznych CP-2510T, 2510TK, 2511VT, 2511VTK, 3110TK, 3111VTK
projekt w CDR dla paneli zewnętrznych CP-2520T, 2520TK, 2521VT, 2521VTK, 3120TK, 3121VTK


[POWRÓT]

Copyright Laskomex © 1999-2021

Ta strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w Polityce prywatności.